HAKAN NAKLİYAT

RAMAZAN GÜR

Sinop Evden Eve Taşımacılık

Sinop Evden Eve Taşımacılık ; hizmet kapsamında Hakan Nakliyat şirketine bağlı olarak Şehir içi ve şehirler arası asansörlü taşımacılık Firmaları aranırken ilk aranan özellikler arasıda güven kalite ve fiyatları ‘dır.Sinop Asansörlü taşımacılık ; sektöründe; hızlı, güler yüzlü, uygun fiyat politikası ile Nakliye firması farkını hissedin. 7/24 iletişim : Whatsapp

+90(544)4453357

Sinop Evden Eve Nakliyat

Sinop Evden Eve Nakliyat

Sinop Evden Eve Taşımacılık; şehir içi şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetleri ile de yanınızdayız. Titiz, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Sinop Ev Taşıma Firması olarak, mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.

 

Sinop Parça Eşya Taşıma

sinop parça eşya taşıma

sinop parça eşya taşıma

Kısmi eşyalarınızın buzdolabı , koltuk takımı , para kasası , piano taşıma vb. sistemimizde şehiriçi veya şehirler arası parsiyel taşıma hizmeti veren nakliyat firmaları ile sigortalı olarak taşıtabilirsiniz.

Parsiyel eşya taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgi için firma telefonlarını arayabilirsiniz.0(541) 957 45 57

Sinop Ofis Taşıma

sinop ofis taşıma

sinop ofis taşıma

Sinop ilinde bulunan büro ve şirket taşıma taleplerinizi bu işi profesyonel olarak yapan Sinop Hakan Evden Eve  nakliye firmalarımızla, demonte ve monte konusunda uzman bir ekiple öncelikle iş planı ve expertiz yapıladıktan sonra kod numarası verileren kolileme sistemi ile eşyalarınızı sigortalı taşıtabilirsiniz.

Sinop Asansörlü Taşımacılık

Sinop asansörlü taşımacılık

Sinop asansörlü taşımacılık

Sinop Hakan Asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalarınız hasarsız olarak taşınmaktadır. Modern asansörlü nakliyat teknolojisi ile nakliyat süresi hızlanır. Bulunduğunuz konumun merdiven ve normal asansör ile taşınmasının riskli olduğu durumlarda bu hizmeti veren kayıtlı nakliyat firmalarını tercih edebilirsiniz.

Sinop Eşya Depolama

sinop eşya depolama

sinop eşya depolama

Sinop Hakan Nakliyat firmamızın sağladığı eşya depolama hizmetlerinde güvenilir ve kapalı depolar bulunmaktadır. Depolanan eşyalarınız 24 saat güvelikli ve hijyenik ortamda özel ambalajlama ile korunur. Eşya depolama fiyatları aylık olarak hesaplanır ve sigortalanır.

Sinop Evden Eve Nakliyat

Sinop evden eve Nakliyat

sinop evden eve nakliyat

İstanbul Sinop Arası Evden eve Nakliyat taşımacılık hizmeti veren nakliye firmalarından  en uygun ev taşıma fiyatları nı öğrenebilir, kaliteli hizmet anlayışı ile eşyalarınıza zarar verilmeden dikkatli ambalajlama, hızlı ve güvenilir olarak taşıtabilirsiniz.

Sinop Fuar Taşıma

Sinop fuar Taşıma

sinop fuar taşıma

Sinop nakliye sektöründe hizmet veren firmaları sağladığı diğer hizmetler fuar taşıma ( stand ve malzeme ),banka şubesi taşıma ( bilgisayar vb elektronik ürünler ), fabrika taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma. Taşıtmayı düşündüğünüz ürün ve eşyalarınız için kayıtlı firmalarımızı arayarak fiyat alabilirsiniz.

 

 

Sinop Evden Eve Taşımacılık

0544 445 33 57

İstanbul Sinop Arası Evden Eve Nakliyat; Ambar ve kargo taşıma  Karadeniz Nakliyat  bölgemizin illerinden Sinop ‘da nakliye hizmetlerini müştrerisine kalite ve memnuniyet dahilinde gerekli tüm planlamalar yapılarak, hizmetin en ince ayrıntısına kadar titizlikle sunma aşamasında büyük bir özveri göstermiş Hakan Nakliyat lider firmasıdır. Bugün müşterinin güvenini kazanmış ve uzun yıllardır sektörde başarılı nakliye hizmetlerinin mimarı olan firmamızın gayreti ve özverili çalışması bu saygıyı kaybetmemek içindir. Personeli işin yıllardır içinde olan, gerekli tüm bilgi ve deneyime sahip kişilerden seçen firmamızın sizlere sunduğu birçok avantaj sağlayan hizmetlerde bulunmaktadır.
Sinop Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Sinop Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Sinop Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Sinop Asansörlü Eşya Taşıma; hizmeti olsun kurumsal taşımacılık olsun tüm nakliye hizmetlerinde, usta paketleme elemenaları, mobilya ve elekteronik cihazların demonte ve montalanmasında usta marangoz ve teknikerler, sıhhı tesisat elamanları, kaliteli, dayanıklı ve hijyen ambalaj malzemeleri sadece siz müşterielrin bizleri seçmesinde önemli unsurlardan bazılarıdır.
Sinop Yük ve eşya taşıma firması; sizlerin bütün taşınma ve nakliye sırasında bir firmadan aradığınız hizmet kalitesini, güvenli bir firma olarak yetkili firma olmasına kadar tüm beklentilerinizi karşılayacak güçlü birSinop evden eve nakliye firmasıdır. Sizlerin taşınma gereksimine ihtiyacınız olduğunda aradığınız gerçekten eşyalarınızı güzel bir şekilde kendi eşyaları olarak benimseyip önemseyecek bir firma olduğunu biliyoruz.
Sinop Hakan Nakliyat; Tüm İlçelerine verdiği nakliye hizmeti ile sadece merkez olarak faaliyet göstermemiş, Tüm ilçeleri ve birçok çevre illerden de yoğun taleplerin gelmesi ile bir karadeniz taşımacılık firması olarak bugün liderlik sıfatına neden sahip olduğunu memnuniyet ve hizmet kalitesi ile kanıtlamıştır.
Sinop Şehir içi evden eve nakliyat fiyatları
1 + 1 Eşya Daire Taşıması ; 9000 – 12000 TL

2 + 1 Eşya Daire Taşıması ;12000 – 15000 TL

3 + 1 Eşya Daire Taşıması ;15000 – 20000 TL

4 + 1 Eşya Daire Ve Villa Taşıması;20000 – 50000 TL

Avrupa Yakası Bölge içi araç kiralama ; 4000 – 8000 TL

Avrupa Yakası Bölge içi ekip işlemleri ; 5000 – 10000 TL Fiyat aralığında uygulanmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Tek Taraf +3000

Asansörlü Taşımacılık Çift Taraf +6000

7/24 iletişim : +90(541)957 45 57

Sinop Şehirler arası nakliye

sinop Asansörlü şehirler arası evden eve nakliye  firmaları ve fiyatları

Sinop Asansörlü Eşya Taşıma

Sinop asansörlü evden eve nakliye firmaları ve fiyatları

Fuar ve Stand Kurulumu

Fuar organizasyonlarınızı montaj kurulum dahil hizmeti sunmaktayız.

SİNOP KURUMSAL EV OFİS FUAR  AMBAR TAŞIMA HİZMETLERİ

 

 Kurumsal Telefon ” 05444453357 ”
 Firma K3 Yetki Belgesi ” Onaylı Firma ”
 Hakan Nakliyat Garantisi ” Güvenli Garantili Taşıma ”
 Firma Kuruluş ”1996’yılından günümüze ”
 • Sinop Şehir içi şehirler arası Nakliyeciler
 • Ayancık Nakliyeci ve Nakliyeciler
 • Erfelek nakliyeci ve nakliyeciler
 • Türkeli nakliyeci ve nakliyeciler
 • Gerze nakliyeci ve nakliyeciler
 • Boyabat nakliyeci ve nakliyeciler
 • Durağan nakliyeci ve nakliyeciler
 • Dikmen nakliyeci ve Nakliyeciler
 • Saraydüzü nakliyeci ve Nakliyeciler
 • Yakakent nakliyeci ve Nakliyeciler
 • Çatalzeytin nakliyeci ve Nakliyeciler
Sinop Şehir içi Şehirler Arası Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmaları fiyatları

Sinop Şehir içi ve şehirler arası Asansörlü evden eve nakliyat firmaları fiyatları belirlenirken çok farklı parametreler göz önüne alınmaktadır. Öncelikli olarak eşyanın sayıca miktarı bu noktada önemlidir. Daha sonra eğer özel taşınacak eşyalar varsa bunlar hakkında daha önceden bilgi almamız gereklidir. Hakan Evden Eve Nakliye Genelde fiyatlar 3000 ₺ den başlamaktadır. Eşyanın miktarı ve çeşidi ne olursa olsun en uygun fiyat bizdedir.

     İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları Tek Taraf Ücreti
1. Kat ile 5. Kat Arası Asansörlü Taşıma       3000 ₺
6. Kat ile 10. Kat Arası Asansörlü Taşıma       4000 ₺
11. Kat ile 15. Kat Arası Asansörlü Taşıma       5000 ₺
16. Kat ile 20. Kat Arası Asansörlü Taşıma       6000 ₺

Sinop’da ilk 13. kata kadar asansörlü nakliye hizmeti veren firma olarak  her müşterimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm çabamızla çalışmaktayız. Değişen teknoloji ve yapı koşullarını göz önüne alarak diğer asansörlü nakliye firmalarından farklı olarak daha yüksek katlara kadar uzanan asansör kullanmayı tercih ettik. Paketleme sistemimiz ve işinin uzmanı olan ekip arkadaşlarımızla nakliye işinizi artık çok daha kolay ve kısa zamanda yapmaktayız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Sabit Fiyat Garantisi

şehiriçi Ücretiz Expertiz Hizmeti

Kapalı Kasa Eşya Taşıma Araçları

sinop şehirlerarası Uygun fiyatlı şehirler arası nakliye firmaları fiyatları

sinop şehirlerarası Uygun fiyatlı şehiriçi nakliye firmaları fiyatları

2024 TİCARİ ARAÇ KİRALAMA ÜCRETLERİ
    Günlük Ticari Araç Kiralama                              (şöförlü)       Günlük                  Kiralama 
    Panelvan Araç      4000 ₺
    Kamyonet Tipi (Kapalı Kasa)      5000 ₺
    Orta Boy Kamyon                               (5 buçuk metre)      6000 ₺
    Büyük Boy Araç                                  ( 7 buçuk metre)

Asansör Kiralama Saati 

     7000 ₺

     2000